Pomoc Drogowa Chrzanów, Holowanie, LawetaCałodobowa pomoc drogowaHolowanie pojazdów osobowych, Transport ( laweta ) oraz drobne naprawy pojazdów na drodze. Do Państwa dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Spośród innych firm wyróżnia nas czas reakcji, solidny serwis, szybkość działania i miła obsługa. Zawsze zapewniamy fachową pomoc w sytuacjach kryzysowych, a także konkurencyjne na rynku ceny. Usługi holowania i pomocy drogowej świadczymy na terenie powiatu Olkuskiego, na terenie takich miast jak  OlkuszKluczeBukownoWolbromChrzanów, Trzebinia.

Zadzwoń: 509899380

Pomoc drogowa Dąbrowa Górnicza

Kontakt do zaufanej firmy specjalizującej się w pomocy drogowej to dla kierowcy większe poczucie bezpieczeństwa w trasie. Współpracujący z nami kierowcy cenią nasz szeroki wachlarz usług, miłą i solidną obsługę, szybkość działania, a także konkurencyjne ceny. O tym, że jesteśmy godni zaufania świadczą nie tylko liczne pozytywne recenzje klientów, ale także fakt, że działamy na rynku już od kilkudziesięciu lat (czym wyróżniamy się na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw w regionie). Przez długi czas naszej działalności zebraliśmy bogate doświadczenie, które pozwala nam sprawnie pomagać nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Holowanie Dąbrowa Górnicza

Holowanie pojazdów to jedna z popularniejszych usług świadczonych przez naszą firmę. Zachęcamy do rozważenia naszej oferty. Wielu kierowców decyduje się na samodzielne holowanie auta (które w wielu sytuacjach jest jak najbardziej możliwe), jednak brak wiedzy i dbałości o detale sprawia, że popełniają oni błędy, które nierzadko kończą się uszkodzeniem pojazdu, a w najlepszym razie mandatem.

Auto można holować przy pomocy wytrzymałej linki holowniczej o długości 6 metrów lub sztywnego holu (jego długość to 3 metry). Linka musi być czerwono biała. Jeżeli posiadamy linki w innym kolorze, musimy oznaczyć je przy pomocy chorągiewek (tylko wówczas możemy mieć pewność, że będą widoczne dla innych użytkowników ruchu drogowego). Pojazd holujący musi być cięższy od samochodu holowanego.

Bardzo ważne jest, żeby podczas holowania przestrzegać ograniczeń prędkości – po terenie zabudowanym możemy poruszać się z prędkością 30 km/h, natomiast poza terenem zabudowanym – 60 km/h.

Przed rozpoczęciem holowania należy się upewnić czy nasze auto może być holowane. Jeżeli nie – jedynym rozwiązaniem jest wezwanie pomocy drogowej.

Laweta Dąbrowa Górnicza

Jeżeli auto nie nadaje się do holowania lub zostało uszkodzone do tego stopnia, że ma niesprawne hamulce lub światła – konieczny jest transport na lawecie. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie na lawecie, co sprawia, że ryzyko uszkodzenia pojazdu podczas takiej operacji jest znikome. Na lawecie można transportować zarówno samochody osobowe, jak i większe auta. W ten sposób można przewozić nawet dwa pojazdy jednocześnie, co pozwala na dużą oszczędność czasu i pieniędzy.

Dąbrowa Górnicza – miasto w powiecie olkuskim

Dąbrowa Górnicza jest miastem na prawach powiatu zlokalizowanym w województwie śląskim (jest to największe miasto województwa). Powierzchnia miasta to 188,73 kilometry kwadratowe, natomiast liczba ludności to około 115955 osób. Dąbrowa Górnicza jest największym ośrodkiem przemysłowym Zagłębia Dąbrowskiego. W mieście znajdują się 2 huty, firma zajmująca się produkcją stali, firmy z branży motoryzacyjnej, firma zajmującą się produkcją węgla koksowego. Wielką zaletą miejscowości jest bardzo dobrze rozwinięta sieć kolejowa. Dąbrowa Górnicza jest połączona zarówno z największymi polskimi, jak i zagranicznymi (Wiedeń, Bratysława, Praga, Budapeszt) miastami.