Pomoc Drogowa Chrzanów, Holowanie, LawetaCałodobowa pomoc drogowaHolowanie pojazdów osobowych, Transport ( laweta ) oraz drobne naprawy pojazdów na drodze. Do Państwa dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Spośród innych firm wyróżnia nas czas reakcji, solidny serwis, szybkość działania i miła obsługa. Zawsze zapewniamy fachową pomoc w sytuacjach kryzysowych, a także konkurencyjne na rynku ceny. Usługi holowania i pomocy drogowej świadczymy na terenie powiatu Olkuskiego, na terenie takich miast jak  OlkuszKluczeBukownoWolbromChrzanów,Trzebinia. Dąbrowa Górnicza.

Zadzwoń: 509899380

Pomoc drogowa Chrzanów

Pomoc drogowa jest usługą, która daje kierowcy poczucie bezpieczeństwa. Im więcej jeździmy, tym większe jest prawdopodobieństwo, że w pewnym momencie będziemy zmuszeni do skorzystania z pomocy drogowej. Z tego względu zanim wyruszymy w trasę, powinniśmy znaleźć firmę specjalizującą się w pomocy drogowej, która oferuj szeroki wachlarz najwyższej jakości usług. Nasza firma funkcjonuje na rynku od kilkudziesięciu lat. Przez ten czas zgromadziliśmy bezcenne doświadczenie i jesteśmy w stanie pomagać naszym klientom nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – świadczymy usługi na terenie powiatu chrzanowskiego.

Holowanie Chrzanów

Holowanie to jedna z licznych usług, które świadczymy współpracującym z nami kierowcom. Choć w wielu wypadkach samodzielne holowanie auta jest możliwe, wiele osób popełnia liczne błędy, za które często płacą mandatem, a nawet uszkodzeniem samochodu. Żeby bezpieczne odholować samochód potrzebna jest linka holownicza o długości od trzech do sześciu metrów (jeśli chodzi o jej wytrzymałość – musi być dostosowana do masy pojazdu). Alternatywą dla linki holowniczej jest sztywny hol o długości do trzech metrów. Na holowanym samochodzie należy umieścić trójkąt ostrzegawczy. Prawidłowe holowanie wymaga spełnienia jeszcze wielu innych warunków – konieczne jest przestrzeganie odpowiedniej prędkości (będzie inna w terenie zabudowanym i niezabudowanym), zarówno w aucie holującym, jak i holowanym należy włączyć światła mijania, kierowcy obu samochodów muszą się porozumiewać i dbać o to, żeby pojazdy poruszały się bardzo płynnie. Popełnienie nawet drobnego błędu może stwarzać zagrożenie zarówno dla samych kierowców, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Z tego względu warto jest rozważyć skorzystanie z pomocy drogowej, która holowaniem zajmuje się na co dzień.

Laweta Chrzanów

Laweta to rozwiązanie, na które decydujemy się, gdy inne możliwości transportu auta są niemożliwe. Pamiętajmy, że wiele pojazdów nie nadaje się do tradycyjnego holowania przy pomocy linki holowniczej, czy sztywnego holu. Często też stan samochodu (zwłaszcza jeśli dojdzie do uszkodzenia układu hamulcowego lub kierowniczego) sprawia, że w grę wchodzi tylko laweta. Firmy specjalizujące się w pomocy drogowej mają duże doświadczenie w transportowaniu samochodów w ten sposób, co niemal zupełnie wyklucza ryzyko ich uszkodzenia. Na lawecie można przewieźć nawet dwa samochody, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Taki sposób transportu sprawdza się również w przypadku większych aut.

Chrzanów – miasto w powiecie chrzanowskim

Chrzanów znajduje się w województwie małopolskim w powiecie chrzanowskim (konkretnie nad rzeką Chechło, na pograniczu Wyżyny Śląskiej Pagórów Jaworznickich i Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej) . Historia miasta jest długa i sięga czasów średniowiecza – Chrzanów prawa miejskie uzyskał już w 1350 roku i od samego początku był miastem kupieckim. Jako, że był on otoczony licznymi rozlewiskami, lasami i grzęzawiskami, nie otoczono go murami (był miastem otwartym). Zalicza się go do Krakowskiego Okręgu Przemysłowego. Chrzanów liczy sobie około czterdziestu tysięcy mieszkańców. Powierzchnia miasta to 38, 31 kilometrów kwadratowych. Przed II wojną światową połowę ludności miasta stanowili Żydzi. Choć w Chrzanowie nie zachowało się wiele zabytków, warto jest odwiedzić muzeum miasta, a także Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego. Każdego roku w czerwcu organizowane są Dni Chrzanowa, podczas których organizuje się wiele imprez sportowych, kulturalnych i rozrywkowych. W mieście znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i szkoły średnie. W tej chwili w Chrzanowie znajduje się wiele dużych sieci handlowych. Przy ulicy Topolowej otwarte jest sanitarne lądowisko.