Pomoc Drogowa, Holowanie, LawetaCałodobowa pomoc drogowaHolowanie pojazdów osobowych, Transport ( laweta ) oraz drobne naprawy pojazdów na drodze. Do Państwa dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Spośród innych firm wyróżnia nas czas reakcji, solidny serwis, szybkość działania i miła obsługa. Zawsze zapewniamy fachową pomoc w sytuacjach kryzysowych, a także konkurencyjne na rynku ceny. Usługi holowania i pomocy drogowej świadczymy na terenie powiatu Olkuskiego, na terenie takich miast jak  OlkuszKluczeBukownoWolbromChrzanów,Trzebinia.Dąbrowa Górnicza.

Zadzwoń: 509899380

Pomoc drogowa Trzebinia

Pomoc drogowa pomaga kierowcom w mniej i bardziej złożonych problemach, które każdego dnia zdarzają się na drodze. Warto zawczasu nawiązać współpracę z firmą oferującą usługi pomocy drogowej na najwyższym poziomie. Praktyka pokazuje bowiem, ze w momencie awarii, czy stłuczki kierowcy są tak zestresowani, że podejmują najgorsze możliwe decyzje. Jesteśmy firmą, która od kilkudziesięciu lat oferuje klientom z powiatu chrzanowskiego szeroki wachlarz usług związanych z pomocą drogową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą sytuację.

Holowanie Trzebinia

Holowanie samochodu nie stanowi problemu dla doświadczonego kierowcy, który wykonywał tę czynność już wiele razy i doskonale zna przepisy dotyczące prawidłowego postępowania w takich sytuacjach. Chcemy jednak zwrócić uwagę, ze tacy kierowcy należą do rzadkości. Awarie na drodze się zdarzają, jednak nie na tyle często, żeby przeciętny użytkownik ruchu drogowego stał się specjalistą od holowania samochodu. Większość osób w przypadku awarii czuje się bezradna. Niektórzy nie posiadają odpowiedniego sprzętu. Część osób nie wie nawet, czy ich pojazdy nadają się do holowania. Nierzadko zdarza się, że pod wpływem stresu zapominamy o przepisach. W efekcie nawet jeżeli podejmiemy się holowania samochodu, jesteśmy zagrożeniem nie tylko dla siebie, ale też innych kierowców. Osobom, które nie są w stu procentach pewne swoich umiejętności w przypadku usterki auta radzimy zadzwonić po pomoc drogową. Być może okaże się, że problem nie jest tak poważny jak z pozoru się wydaje i nasz mechanik będzie mógł dokonać naprawy na miejscu zdarzenia.

Laweta Trzebinia

Laweta w wielu sytuacjach jest rozwiązaniem koniecznym. Każdy powinien zdawać sobie sprawę, że nie każdy pojazd, który uległ awarii może być holowany. Auta z automatyczną skrzynią biegów nie mogą być holowane przy użyciu liny holowniczej, to samo dotyczy samochodów ciężarowych, czy pojazdów posiadających przyczepę. Może się zdarzyć, że w wyniku wypadku uszkodzeniu ulegnie układ kierowniczy, układ hamulcowy lub dojdzie do rozbicia świateł – wówczas holowanie pojazdu również jest zabronione. Jeżeli mamy wątpliwości, czy nasz samochód może być holowany, czy też trzeba go przewieść na lawecie – koniecznie skontaktujmy się z firmą świadczącą usługi pomocy drogowej. Nasi pracownicy postarają się wyjaśnić wszystkie Państwa wątpliwości. Jako, że laweta umożliwia jednoczesne przewożenie dwóch pojazdów, używamy jej, by dostarczyć auta zastępcze klientom, którzy ich potrzebują.

Trzebinia – miasto w powiecie chrzanowskim

Trzebinia jest to miasto znajdujące się w powiecie chrzanowskim, w województwie małopolskim (miasto jest zlokalizowane na pograniczu Wyżyny Olkuskiej, Rowu Krzeszowickiego i Pagórów Jaworznickich i Rowu Krzeszowickiego, mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Krakowem a Katowiacami). Jest ona siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Trzebinia. Liczba ludności w roku 2019 wynosiła ponad dziewiętnaście tysięcy mieszkańców, powierzchnia miasta to 31,09 kilometra kwadratowego. Trzebinia otrzymała prawa miejskie w 1817 roku, choć jej początki sięgają czasów średniowiecza. Na przestrzeni dziejów jej właściciele wielokrotnie się zmieniali. Na początku II wojny światowej miasto zostało zbombardowane przez lotnictwo niemieckie. Zabytkowe miejsca w mieście to cmentarz żydowski, park, a także dwór. Trzebinię zalicza się do Krakowskiego Okręgu Przemysłowego. Współcześnie na jej terenie funkcjonują liczne zakłady przemysłowe – między innymi Rafineria Trzebinia S.A., czy Górka Cement sp.z.o.o. Wspólnoty wyznaniowe działające na terenie Trzebini to katolicy, protestanci, świadkowie Jehowy, a także kilka grup Zrzeszenia Wolnych Badaczy Pisma Świętego.