Pomoc Drogowa Chrzanów, Holowanie, LawetaCałodobowa pomoc drogowaHolowanie pojazdów osobowych, Transport ( laweta ) oraz drobne naprawy pojazdów na drodze. Do Państwa dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Spośród innych firm wyróżnia nas czas reakcji, solidny serwis, szybkość działania i miła obsługa. Zawsze zapewniamy fachową pomoc w sytuacjach kryzysowych, a także konkurencyjne na rynku ceny. Usługi holowania i pomocy drogowej świadczymy na terenie powiatu Olkuskiego, na terenie takich miast jak  OlkuszKluczeBukownoWolbromChrzanów,Trzebinia.Dąbrowa Górnicza.Dąbrowa Górnicza.

Zadzwoń: 509899380

Pomoc drogowa Wolbrom

Pomoc drogowa to usługa, o którą powinien zadbać każdy kierowca. Nigdy nie możemy mieć pewności, kiedy nasze auto odmówi posłuszeństwa. Choć nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich zdarzeń, które mogą spotkać nas na drodze, mamy możliwość się do nich przygotować. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że zrobiliśmy co w naszej mocy, żeby zapewnić komfort sobie, a także innym użytkownikom ruchu drogowego. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług z zakresu pomocy drogowej. Jesteśmy firmą, która działa na rynku od kilkudziesięciu lat, dlatego posiadamy doświadczenie w wielu sytuacjach. Swoje usługi świadczymy na terenie powiatu olkuskiego.

Holowanie Wolbrom

Holowanie auta to jedna z podstawowych usług naszej firmy. W większości wypadków awarie samochodów zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach (często nawet awaria małego czujnika sprawia, że auto zostaje całkowicie unieruchomione). Kierowcy często nie są przygotowani do samodzielnego holowania. Zazwyczaj brakuje im sprzętu, umiejętności i doświadczenia. Co więcej trzeba pamiętać, że nie każdy pojazd nadaje się do holowania (jest to zabronione między innymi w przypadku aut z automatyczną skrzynią biegów, samodzielnie nie możemy też holować samochodu ciężarowego). Kiedy znajdziemy się w tak trudnej sytuacji, najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z pomocą drogową, która zajmie się holowaniem naszego samochodu. Profesjonalna firma specjalizująca się w pomocy drogowej natychmiast odpowiada na wezwanie klienta i udziela pomocy w jak najszybszym czasie. W niektórych sytuacjach możemy dojść do wniosku, że holowanie samochodu do warsztatu mechanika nie jest konieczne – usterki mogą być tak niewielkie, że jesteśmy w stanie zająć się naprawą na miejscu (dla naszych klientów jest to wielka oszczędność czasu i pieniędzy).

Laweta Wolbrom

Laweta często wykorzystywana jest do holowania pojazdu, przy jednoczesnym dostarczaniu klientowi samochodu zastępczego. W przedniej jej części znajduje się kabina kierowcy, a także dwa miejsca dla pasażera. Z tyłu lawety jest duża, plaska platforma, a której umieszczane są samochody do transportu. Nasza firma posiada lawety z opuszczaną platformą i wciągarką, które bardzo ułatwiają załadunek pojazdów. Na lawecie można jednocześnie transportować dwa samochody. Laweta jest bezpieczniejszą formą holowania samochodu – ogranicza ona do minimum ryzyko dodatkowych usterek.

Wolbrom – miasto w powiecie olkuskim

Wolbrom jest to niewielkie (liczące sobie nieco ponad osiem i pół tysiąca mieszkańców) miasto położone w województwie małopolskim. Jest on ulokowany na wapiennym cyplu na wysokości około trzystu osiemdziesięciu metrów nad poziomem morza. Miasto zostało założone w czasach średniowiecza. Początkowo miało charakter kupiecko – rzemieślniczy (Wolbrom znajdował się na przecięciu ważnych szlaków handlowych, które łączyły Małopolskę ze Śląskiem i Wielkopolską). W swojej historii było wielokrotnie nawiedzane przez pożary. Współcześnie miasto podzielone jest na dwie części – granicą są tu tory kolejowe. Znajdziemy w nim takie zabytki jak Kościół Świętej Katarzyny, Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego, a także Kościół Niepokalanego Poczęcia. Współcześnie miasto jest ośrodkiem przemysłu gumowego, metalowego i drzewnego. Na terenie miasta znajdują się żłobki, szkoły podstawowe, szkoły średnie, a także filia Wyższej Szkoły Biznesu. Obecnie w Wolbromiu ma miejsce przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków. Cały projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko(podpisano dla niego umowę o dofinansowanie w obrębie Priorytetu: 2.3 Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach.